niedziela, 27 czerwca 2010

EkoPiknik Rodzinny 27-06-2010


Bardzo licznie pojawili się lublinianie na tegorocznym EkoPikniku Rodzinnym nad Zalewem Zemborzyckim. Bardzo długa była lista firm i organizacji, które brały czynny udział w pikniku zorganizowanym przez Prezydenta Miasta Lublina i Marszałka Województwa Lubelskiego.

Przy pięknej pogodzie, każdy czy to młodszy czy starszy mógł znaleźć coś interesującego dla siebie. Były wystawy, konkursy, pokazy, znakowanie rowerów, występy taneczne oraz liczne gry i zabawy . Dzieci miały pyszną zabawę szczególnie w strefie "dzikiego zachodu" a starsi przyjemny relaks na świeżym powietrzu. Nasze Schronisko prezentowane przez liczną grupę pracowników, wolontariuszy i stażystów pokazało wspaniałe bezdomne psy i koty oraz zwierzęta egzotyczne. Razem z nami swoje piękne okazy przedstawił Lubelski Serwis Akwartystyczno-Terrarystyczny. Nasz pyton wybrał się na długi spacer (oczywiście pod okiem Nadii i Bartka ) dając piękną okazję wszystkim chętnym do zrobienia sobie z nim pamiątkowych zdjęć znad zalewu.

Dziękujemy za zainteresowanie naszym stoiskiem, za adopcje pieska i czterech kotków, a wszystkich, którzy zapoznali się z naszą akcją "Czekam na Ciebie" zapraszamy do schroniska.Brak komentarzy: